Tipinum.bg
Liga III - Serie 8
22 септември 2026, 20:00 ч.
Sănătatea Cluj
vs
20:00 ч.
Minaur Baia Mare
Статистическа прогноза
Sănătatea Cluj или равенство (1X)
Двоен шанс : Sănătatea Cluj или равенство
Увереност
Средна · 60%

Коефициенти

Залози сега
Efbet
1
2.10
X
3.40
2
3.20
Winbet
1
2.05
X
3.50
2
3.25
bet365
1
2.15
X
3.30
2
3.10

Показаните коефициенти са примерни. 18+. Залаганията крият риск — играйте отговорно.

Краен резултат · 1X2

Прогноза: 1
1 · Sănătatea Cluj 45%
X · Равно 45%
2 · Minaur Baia Ma... 10%

Двоен шанс

Прогноза: 1X
1X90%
1255%
X255%

Голове Over / Under

xG общо: 4.50
0.5
Over 0.599%
Under 0.51%
1.5
Over 1.594%
Under 1.56%
2.5
Over 2.583%
Under 2.517%
3.5
Over 3.566%
Under 3.534%

И двата отбора отбелязват (BTTS)

Прогноза: Да
BTTS Да79%
BTTS Не21%

Азиатски хендикап

Прогноза: Minaur Baia... +1
Sănătatea Cluj -117%
Minaur Baia Mare -131%
Sănătatea Cluj +169%
Minaur Baia Mare +183%
Гласувай:
1: 0% · X: 0% · 2: 0% (0 гласа) ·

⚽ Очаквани голове (xG)

Sănătatea Cluj 2.00
Minaur Baia Mare 2.50
Under/Over -2.5

📊 Форма

Sănătatea Cluj
П Р Р П
Изиграни: 4 · П: 2 · Р: 2 · З: 0
Minaur Baia Mare
П П З П
Изиграни: 4 · П: 3 · Р: 0 · З: 1

🤝 Head-to-Head

  • 13 мар 26 Sănătatea Cluj 0-0 Minaur Baia Mare
  • 18 окт 25 Minaur Baia Mare 1-0 Sănătatea Cluj
  • 30 ное 24 Minaur Baia Mare 2-2 Sănătatea Cluj
  • 27 сеп 24 Sănătatea Cluj 3-2 Minaur Baia Mare
  • 25 май 24 Minaur Baia Mare 3-1 Sănătatea Cluj
  • 26 апр 24 Sănătatea Cluj 2-4 Minaur Baia Mare

⚖️ Сравнение на отборите

47% Форма 53%
44% Атака 56%
80% Защита 20%
100% Поасон 0%
38% H2H 62%
43% Голове 57%
50% Общо 49%

📝 Анализ

Двубоят между Sănătatea Cluj и Minaur Baia Mare от Liga III - Serie 8 предлага интересен залог за феновете на футбола. Според статистическия модел шансовете се разпределят 45% за победа на Sănătatea Cluj, 45% за равенство и 10% за победа на Minaur Baia Mare. Формата на отборите в последните мачове: Sănătatea Cluj — ПРРП, Minaur Baia Mare — ППЗП. Средно по 2.00 гола на мач за Sănătatea Cluj и 2.50 за Minaur Baia Mare през сезона. В последните 8 преки сблъсъци Sănătatea Cluj води с 1 победи срещу 5 за Minaur Baia Mare, при 2 равенства. Моделът намеква, че мачът ще е с под 2.5 гола. И двата отбора имат реални шансове да реализират (BTTS — Да). Препоръчителен залог: Sănătatea Cluj или равенство (1X). Препоръчваме винаги да играете отговорно и в рамките на бюджета си.

Други мачове от Liga III - Serie 8